אודות נאוה אייזנבך

נעים מאוד, נאוה אייזנבך

נשואה ואמא ל 7 מלאכים מדהימים: אסתי, רחלי, אריה, הילי, אביגיל, פנינה ויחיאל יהודה.

למעלה מ- 30 שנה אני מנטורית לבריאות ואיכות חיים. מומחית לאורח חיים בריא, מלווה אנשים בתהליכים, מטפלת, ומשווקת תוספי תזונה טבעיים.
לפני 3 שנים עברתי תהליך מדהים בו ירדתי במשקל כ 50 ק”ג ו.. נולדתי מחדש. הבנתי שלחיות בריא זה לא רק להיות רזה, זה לא רק ענין גופני, לחיות בריא קשור לכל תחומי החיים:

  • לאושר ולמציאת אושר
  • למודעות
  • להגשמה עצמית
  • לשלווה

לחיות בריא היא היכולת שלנו להרגיש טוב לגבי עצמנו ולגבי הדברים שאנחנו עושים. לקחת אחריות על הבריאות שלנו וגם על הריפוי שלנו, זה לדעתי צעד חשוב בצמיחה האישית שלנו.

החזון שלי

החזון שלי בעולם הוא להוביל אנשים להרגלי חשיבה מנטליים, הרגלי אכילה נכונים, לקחת אחריות על חייהם ולהשפיע עליהם לשפר את איכות חייהם בכל פרמטר. לחבר אנשים לכוח הריפוי הטבעי הקיים בהם, ולהניע אותם לחיות חיים בריאים יותר, מלאי שמחה והגשמה.

כבני אדם, אנו יצורים חברתיים, וכל אדם צריך שיהיה לו מלווה בתהליך שיקח אותו מנקודה A לנקודה B.

לחיות בריא היא היכולת שלנו להרגיש טוב לגבי עצמנו ולגבי הדברים שאנחנו עושים.

“נאוה אייזנבך – טבעי להשקיע בעצמך”

היום אני הבעלים של העסק “נאוה אייזנבך – טבעי להשקיע בעצמך”, עסק שבניתי ב10 שנים האחרונות. באמונה, ביטחון, אהבה, תשוקה והתמדה יומיומית.

  • אני מנהלת קהילה של אלפי עוקבים נאמנים.
  • אני מאמינה שאהבה ואושר הן התכונות החשובות חיינו.
  • אני מעבירה כנסים, סדנאות והרצאות בנושא בריאות ואיכות חיים טובה יותר,
  • מעלה יום יום ברשתות מתכונים וטיפים לאורח חיים בריא.
  • עומדת מאחורי מוצרי טיפוח וטיפול ל(א)נשים ומשתדלת להביא את המיטב הבריא שיש לטבע לתת. 

באתר קיימים שפע של מתכונים, סרטוני וידאו, מוצרים וכתבות שיכולים לשפר את חייך ולהפוך אותם לטובים יותר, ואותך לאדם בריא יותר.

באהבה, נאוה

נאוה אייזנבך
מובילה לבריאות ואיכות חיים טובה יותר

טבעי להשקיע בעצמך

אודות העסק

“נאוה אייזנבך” – “טבעי להשקיע בעצמך” – הוא עסק עשיר בידע וניסיון בתחום מוצרי הבריאות, אשר מייצר ומשווק מוצרי טיפוח המבוססים על מרכיבים טבעיים, אשר משלבים צמחי מרפא ושמנים. ייחודם של מוצרים אלה הוא שהם מכילים ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים.

שילובם של צמחי מרפא אשר גדלו באזורים בעלי אקלים שונה ולפעמים מנוגד, יחד עם מינרלים מים המלח יוצרים עולם קסום שהנסתר בו רב על הגלוי. מוצרי החברה לא נוסו על בעלי חיים והם בעלי רישיון משרד הבריאות בישראל. 

אנו מודים לך על שבחרת להיות חלק מחברי המועדון ונשמח להיות כאן תמיד בשבילך.

איך הכל התחיל?

כול חיי עסקתי בספורט ובמוזיקה וזה היה הדבר הטוב ביותר שיכול היה לקרות למישהי עם נטייה להשמנה כמוני. בתור נערה ספורטאית, הייתי צריכה להיות עם היד על הדופק, ולדאוג שלא להעלות במשקל יותר מדי. כבחורה הייתי רזה אך אחרי שהתחתנתי והילדים הגיעו בזה אחר זה, ההשמנה הגיעה. כל הריון השאיר אצלי עודפים במשקל, סבלתי מדימוי גוף נמוך וניסיתי המון דיאטות. מתוקים הפכו לידידיי.

התנהלות כזו רק גרמה להשתוקקות גדולה יותר, שבסופה תמיד הייתה מגיעה הנפילה שבאה לידי ביטוי בבולמוסים ובהתקפי אכילת מתוקים. אלו גרמו לי להעלות את כל הקילוגרמים שהורדתי עם השנים כמו יויו, בתוספת עוד קילגרמים רבים אליהם נלוו גם תחושת תסכול גדולה מאוד.

השינוי קרה כאשר הגעתי לחברת תוספי תזונה מתחילה אשר חשפה אותי לידע עצום שהדהים אותי, על הקשר בין האוכל שאני מכניסה לגוף שלי, לבין הבריאות שלי, וכיצד המחשבות שיש לי על הגוף שלי משפיעות על הפעולות והחוויות שאני יוצרת לעצמי. התחלתי לאכול בריא, ולשים למה נכנס לגוף שלי, התחלתי לכתוב ולחקור את הרגשות שלי, המחשבות שלי,והאמונות שיש לי על עצמי, ועל הגוף שלי. זה היה תהליך ממושך (שלדעתי אינו מסתיים לעולם), והתוצאות היו פשוט מדהימות. הפסקתי לעשות דיאטות והתחלתי לנהל שגרת חיים בריאה, בכל הרבדים.

היום הבחירות שלי בריאות יותר, אני אוהבת את הגוף שלי, המשקל שלי יציב וקבוע, ללא תנודות, אני לומדת ומתפתחת כל הזמן, ומודעת ליכולת ולעוצמה הקיימת בי. הבנתי שאני חייבת להעביר הלאה את הידע שגיליתי,ולעזור לכמה שיותר אנשים לחיות חיים בריאים יותר, ולהראות להם שזה אפשרי,

קל ונגיש לחיות חיים מלאי שמחה והגשמה!

במהלך השנים עזרתי לאלפי אנשים לתקן את הרגלי האכילה שלהם, ולחיות בשיא האנרגיה והבריאות שלהם. עשיתי זאת בכל הזדמנות שהייתה לי.במהלך השנים פיתחתי תכניות שונות, קורסים, הרצאות וליוויתי אלפי אנשים בארץ ובעולם בדרך שלהם לחיים בריאים יותר!
כאחת שאוהבת את המטבח (ונחשבת לבשלנית מעולה), חשוב לי שהמטבח שלי יהיה בריא. אבל כאחת שגם מנהלת עסק, אין לי עניין וזמן לבלות את כל היום במטבח. למדתי איך לנהל מזווה בריא, ופיתחתי שיטות ומתכונים קלים ופשוטים שעוזרים לי לשמור על תזונה בריאה בעולם לחוץ.

הגישה שלי

הגישה שלי לבריאות מתמקדת בהוספת מזונות בעלי ערך תזונתי גבוה לגוף שלך, בשחרור הרגלים שלא תומכים בבריאות שלך (מבחינה גופנית ומנטלית), בהפחתת לחץ ומתח, ובעשיית פעולות שגורמות לך להרגיש הכי טוב עם עצמך!
אני לא סופרת קלוריות, ולעולם לא אגרום לך להרגיש שאת לא בסדר אם לא עשית את הכול בדיוק כמו שכתוב. אני מאמינה ששינויים עושים בהדרגה ולאורך זמן, ואני רוצה שתצרי את הקצב שמתאים בדיוק בשבילך ,לחיים בריאים ומלאים בטוב!